Thursday, May 19, 2011

19.mai

On Neljapäev.
Ärgates mõtlesin ,et kohe kohe on reede:) päris väsinud olen tegelikult, millest? ma ei tea, aga viimaselajal päris imelik olnud olla.
Läksin talli vahetasin riided ära ja hakkasin tööle.
Alguses siis panin odra ette ,kes peavad saama.
Siis lasin Dilma ja havanna, rihanna välja oma koplisse ja kontrollisin ,et väljas oleks vett.
Järgmisena panin heina neile ette, kes on sees ja jootsin ära ka. Siis läksin tegin ühe töö ära mis riina palus ,et teeksin. Nimelt niipalju kui sain võtsin ühest hunnikust koplite ehitamiseks nööre, sorteerisin siis mida saab kasutada ja kerisin ühe suure asja peale, õigemini kahe, neid tuli lõpuks kaks:)
Jube külm oli väljas:S lõdisesin täiega.
Siis läksin talli tagasi ja pühkisin heinaküüni ära:) ja lõpuks lasin ka Morgani ja Jumbu välja ringaeda jooksma:) jumbu on nii vinge ,kui näeb et teen ta boksi ukse lahti ja mul nöör käes siis ta muutub kohe väga lõbusaks;) muidugi, saab ju välja jooksma sõbraga:).
Ja siis hakkasin bokse tegema:)
Täna oli juba palju lihtsam jumbu ja unistuse boksi teha ,kui ma eelnevalt eelmine päev viisin nende boksist kogu heina välja.
Siis vedasin saepuru nendesse boksidesse kuhu vaja:)
siis tegin lõuna:) sõin ja puhkasin veidikene, jah oh jummal ma olin magama jäänud ja maganud 45 minti. ma ei tea mis toimub ,et ma koguaeg nii väsinud ja nõrk olla:(
tõusin ruttu püsti ja oli lõunat aeg anda. Havannale viisin välja ja ootasin kuni ära sööb, muidu tuleb unistus teda kiusama ja lähevad kaklema ja seda ma ei taha, pigem ootan see 10minutit ära ,kuni ta sööb( vahest rohkem, vahest vähem). Siis andsin sees neile kes peavad saama otra ja heina kõigile ikka:)
Järgmiseks pühkisin vahekäigud ära ja siis tuli juba pisikene tüdruk talli( lili)
jutustasime ja ma hakkasin siis varssu natukene näppima ja puahstama . Port artur on ika väga pelglik ja kartlik.
Viki välk oli täna rahutu ja hammustas mind pidevalt, Viktooria aga oli täna väga tubli!!:)
Siis tuli riina ka ja ütles ,et kui viitsin aitaksin lilit jumbuga, et aitaksin valmis panna ja annaksin talle trenni jnee...:)
Siis järgmiseks viisime poisid välja:D Viki välgu ja Port arturi, viki välk oli ikka täitsa pöördes täna:) üritas mind ikka pidevalt lohistada ja tõmbas täiega võssa. oh jummal, aga hakkama saime ja jäime elama:).
Siis lili jalutas ringaias ja lõpuks tuli mõte ,et ku ita trenni ära lõpetab ,et ta võtaks varustuse ringaias maha ja jätame jumbu sinna ja toome unistuse talle seltsi, tegelikult juba pikemat aega üritame neid paaritada:) Täna siis riina ütles, et paneme unistuse ja jumbu ühte suurde boksi, mis tegelikult varsa ja mära boks aga hetkel seal viktooria laiutab üksinda:)ta võib ilusit kolida väiksemasse boksi.
Ja siis viisingi unistuse jumbu juurde ja natukene rääkisin veel riinaga juttu ja naersin kuidas nad peaksid paaritama aga hoopis püherdavad ja niisama ajavad üksteist taga:)
Lõpuks tuli aeg riided ära vehtada ja koju minna.
Täna oli jällegi üks pikk pikk päev.. jube väsinud olen, päev on kirjas ja nüüd magama:)
Homme on reede:) jehuuuu laupäeval magan küll kaua,kaua:)
Tsao, head ööööd!!!!!:)

No comments:

Post a Comment