Tuesday, December 6, 2011

05.12.11

Nii mul on jäänud nüüd eelmisest kohast 3päeva kirjutanata, aga hetkel ei viitsi hakata seda isegi meenutama:)

Esmaspäevast 05.detsembrist alustasime uues kohas oma praktikat " Veskimetsa ratsakeskuses" .
Läksime hommikul Kristiinaga kohale talli ja Pille võttis meid kohe üle tegime väikse vestluse, et kus tasemel meie sõitmine ja mida koolis täpselt õpime ja kuidas üldse sinna jõudsime. Siis rääkis, et tema teeb kõik et saaksime võimalikult palju ratsutada , et trenne hakkab andma tema ja üks teine naine( ei mäleta ta nime).
Siis viis Pille meid ringkäigule , tegime kogule hoonele ringi peale ja rääkis hobustest.
Järgmiseks läksime Tallimehe( Laine) alla, kes näitas kuidas bokse tehakse ja kust midagi saab. Siis tegime mõlemad 5-6boksi ja pühkisime põrandat. Siis läksime Lainega hobuseid söötma näitas kuidas neil seal tallis söötmine käib. Kõik on nii täpselt ära korraldatud ja täpselt nii tehakse,väga hea oli näha seda:) Hobuseid on seal kokku 50, neist sõidu- hobuseid,- ponisid 30. Ja 20rendikad, kui nüüd õigesti mäletan:). Osad hobused on ikka väga koljatid. Siis näidati meile Palladiumi järglast, kes on ikka täiesti kooopia:) natukene aint kõrgem ja vähem jõulise kehaehitusega aga muidu ikka no niii sarnane et täitsa lõpp, nii äge:)
Kella 15.00 pidid tulema väiksed lapsed sõitma, et me pidime siis neil aitama hobused valmis panna ja maneežis hoidma neil hobused,kui nad selga lähevad ja keda vaja siis aitasime ka selga. Niikaua kuni ootasime neid väikesi lapsi, tuli Pille ja pakkus meile välja ,et kui tahame saaksime täna juba kell 17.00 trenni, mitte küll tema aga ühe teise treeneri alla, et toimub kesktasemel ratsutajate trenn, põdesime kas oleme samal tasemel ja saame hakkama aga pillte ültes ,et saab ikka, et see kesk ja meister ja algtase need ei ole nii täpselt sõna- sõnalt. Otsustasime ,et läheme trenni:) Natukene vaatasime väikeste laste trenni ja siis läksime sööma, käisime kusagil söögikohas soomas, mina võtsin friikartulid ja Krissu pelmeenid, väga head toidud olid:). Läheme kindlasti veel sööma, kuna see väga lähedal seal.
Tagasi minnes läks meil väga, väga kiireks.. Pille jagas meile hobused, krissu tahtis veits uimasemat ja suurt ja mina ütles ,et minul võiks olla poni ja isegi veits särtsakam:) Nonii ja siis saimegi mina sain Intrikandi ja krissu sai ...(hetkel ei tule meelde kes tal oli). Naersin ise veel ,et huvitav milline see Intrikant on:) Noniii..,. algul oli täiesti okei.. aga siis hakkas tal midagi ja kus siis tantsis, täpselt kui oleks kõrvalt näinud seda oleks arvanud ,et see ratsanik tõmbab suust ,et ta sp. nii hüppab ja viskab pead ja igaasjaga blokib. Aga ma ju teadsin ,et ei tõmba seda oli tegelt ka näha sõitsin isegi rohkem lõdva ratsema. Pille ütles ,et tegelikult ta selline pole, et talle vb teevad hambad valu ,et peab kutsuma hambaarsti ,kes ta hambad üle vaataks. Ja intrigandist veel niipalju ,et talle järsku ei meeldinud üks valge hobune trennis ja päris mitukorda kui ta mööda sõitis äsas talle tagumiste jalgadega ja kõrvu noh neid ta lidutas koguaeg.
Sime koju pool8 ja olime päris väsinud aga sellegi poolest nii rõõmsad ja tahet täis, kuna tõesti see on super koht.. oleme nii rahul:).
Selline oli meie esimene päev uues tallis.

No comments:

Post a Comment